Co możemy Państwu zaoferować

Apartamenty

Nasz jednokondygnacyjny domek, w którym znajdują się cztery apartamenty znajdziecie Państwo na końcu wioski rybackiej Kanica w kierunku kamienistej plaży „Žalina”. Od morza dzieli nasz obiekt tylko gaj oliwny…. no i plaża.

Każdy z apartamentów składa się z dwóch sypialni z dwoma łóżkami (czyli w apartamencie są cztery łóżka) oraz w pełni wyposażona kuchnia z kuchenką gazową i lodówką. W apartamentach górnych znajdziecie Państwo aneks kuchenny na korytarzu. Oba pokoje w tych apartamentach mają osobne wejścia. Obok sypialni tylnej znajduje się łazienka (prysznic + WC).

Wszystkie apartamenty są klimatyzowane, znajduje się w nich odbiornik telewizyjny. Zapewniamy również dostęp do Internetu przez WIFI. Na wyposażeniu apartamentu są również pościel, ręczniki, a także ręczniki kąpielowe.

Do dyspozycji gości mamy ogrodowy kominek – grill.

Obok domu znajduje się także ogrodzony parking.

Okolica

Plaża miejska

Plażę w centrum naszej miejscowości, wraz z mariną dla małych statków i łodzi, znajdziecie Państwo między kawiarnią i restauracją w zatoce, która wcina się głęboko w ląd w kształcie litery U.

Plaża ta jest częściowo piaskowa, częściowo zaś wybetonowana. Można tu znaleźć chłód w miejscach naturalnie zacienionych przez krzewy z gęstymi liśćmi. Plaża ma łagodne zejście do morza, które w tym miejscu ma długą płyciznę.

Miejsce to możemy polecić rodzicom z małymi dziećmi – morze przy plaży jest płytkie a sama plaża jest dość wąska, a dzieci na niej się z pewnością nie zgubią.

Dorośli natomiast docenią bliskość kawiarni i restauracji.

Plaża kamienista „Žalina”


Nasz dom znajduje się na końcu wsi, a więc do Žaliny mamy najbliżej ze wszystkich! Plaża Žalina jest pełna białych, okrągłych i gładkich otoczaków. Wokół plaży znajduje się wiele kamiennych tarasów.

Žalina jest idealna dla tych, którzy cenią sobie prywatność. Kamienne tarasy zapewniają dostatek miejsca dla całej rodziny, a także chronią przed ciekawskimi spojrzeniami innych plażowiczów.

Žalina to idealne miejsce do nurkowania z fajką i obserwowania morskiej fauny i flory. Okoliczne poszarpane, podmorskie skały są doskonałym schronieniem dla wielu gatunków ryb, rozgwiazd, jeżowców i innych morskich „potworów”. Przy odrobinie szczęścia można tu spotkać także małą ośmiornicę. Maskę i fajkę należy obowiązkowo wziąć z domu!

Naszych „potworów” nie należy się bać. Najbardziej niebezpieczne są jeżowce – nie należy ich dotykać ani po nich deptać. Mają bardzo delikatne i kruche kolce, które wbijają się w skórę jak wata szklana.

Meduzy i inne parzące zwierzęta morskie w naszym morzu nie występują.

Odwiedzając Žalinę pamiętajcie o specjalnych butach do wody. Przydadzą się nie tylko ze względu na jeżowce (przy samym brzegu ich nie znajdziecie), ale przede wszystkim, aby chronić Państwa stopy przed twardymi kamieniami – otoczakami, których na tej plaży nie brakuje.


Menu strony

(menu podręczne znajduje się pod linkiem “Polski” w głównym menu językowym w nagłówku strony)