Jak do nas trafić

Możliwości dojazdu z Polski do Chorwacji jest wiele. Wybór trasy będzie zależał od tego czy jadą Państwo ze wschodu, czy też z zachodu Polski, a także od sytuacji na drogach. Nieważne którą z dróg wybierzecie – wszystkie zbiegną się w końcu na autostradzie A1 prowadzącej z Zagrzebia do Dubrownika.

Po autostradzie tej należy jechać aż do zjazdu na Szybenik. Stąd do Kanicy jest już tylko 50 km.

Po zjechaniu z autostrady należy kontynuować jazdę po nadbrzeżnej drodze D8 przez Brodaricę, Žaborić, Grebašticę, Primošten a Rogoznicę do wsi Podorljak. Tu na pierwszym skrzyżowaniu należy skręcić w prawo.

Pozostałych 5 kilometrów należy kontynuować jazdę zgodnie ze wskazaniami znaków drogowych. Pozostają do przejechania już tylko dwa skrzyżowania. Na pierwszym należy skręcić w lewo, a na drugim koło kapliczki – w prawo.

Jazdę kontynuujemy wciąż po drodze głównej, która we wsi skręca w lewo. Po drodze tej należy dojechać do kawiarni (która znajduje się po prawej stronie ulicy). Przy kawiarni należy skręcić w lewo, a następnie – na najbliższym rozwidleniu dróg w prawo.

Cel Państwa podróży znajduje się na końcu tej drogi – jest to ostatni dom po prawej stronie. Za nim są już tylko gaje oliwne, białe skały wapiennego wybrzeża i lazurowe morze.

Współrzędne GPS: 43°29’36.5″N 15°59’54.6″E


Menu strony

(menu podręczne znajduje się pod linkiem “Polski” w głównym menu językowym w nagłówku strony)